Travesti Antalya

Bu web sayfasında en güzel ve özel Antalya travesti ilanları yer almaktadır, bu sayfa uzun zamandır ilan yayınlamakta ve tamamen doğal hatunları bünyesinde bulundurmaktadır. Özellikle Antalya Merkez’ de Yüzüncü Yıl Bulvarı ve Güllük Caddesi ile Trt caddesi travesti partner ilanları bu sayfayı süslerken. Sırasıyla Lara travesti ve Konyaaltı travesti partnerler de ilanları ile gönüllerimizi, seks hizmetleri ile bedenlerimizi şenlendirmektedirler.

Tarihi geçmişiminim, şu anki gelişimini nüfusunu halkı baya oldukça derinlemesine bir çalışma sürdürmektedir. Havalimanından iner ve hemen bir Antalya travesti partner ile buluşmak üzere yola çıkar, bir taksiye atlayıp gitmek için yola koyulur ve ilçeye ulaşır. Antalya’ nın kesinlikle görülmesi gereken en önemli travestilerini, ona zevk verecek her kesi görmek istemektedir. Burada amaç kesinlikle zevke ve keyfe doymaktan ileri gelir önemli yerlerini ün kazanmış yerlerini gezerken bir esnafa denk gelir. Esnafta bir manavdır, burada fantezi şekilelnebilir ve Antalya ap travestilerin bazı sebze meyvelerle yaptığı muhabbetleri bilseniz şaşarsınız. İlk mille olduğu yaşlarında doğal güzelliğe sahip olan sena ile tanışır.

Buralarda seks denildiği zaman olay bu hatundan sorulur sonuçta ve Konyaaltı travesti partner arasında Senadan buraya nasıl geldiğini asıl amacının ne  olduğunu uzunca bir şeklide anlatır. Tabii ki bu konuşmaların hepsi İngilizce olmaktadır. Daha sonrasında ormana düğmeli evler yerine götürür. Michael bu esnada etrafın fotoğrafını çeker, bir gözü de Antalya aktif travesti partnerin aletindedir. Sena’nın anlattığı bilgileri not eder, arada da kadına çapkın ve azgın şekilde özel hayatıyla ilgili sorularda sormaktadır. Aklını başından alsa da adam bizim Antalya pasif arıyorum numarasını bilen var mı der ve hemen gönlünü kaptırır. Tabiki bizim ibne de bu muhabbete asla boş değildir. O günün akşamı yemeğe çıkarlar ve flört eşmeye başlamışlardır. Kadın çok azgındır gel zaman git zaman derken adamı dayanamaz ve ailesiyle tanıştırarak evlenip Belçika’ ya gelin gitmiştir.

Arkadaşlar hepinizin bildiği üzere yukarıda vip ilanların dışında kalan her şeyi ben boş beleş şeylerle doldurup yazıyorum. Bu konuda bana hak verin, zaten kimse okumuyor, lan yoksa aranızda okuyan var mı? Hadi diyelim ki bu yazıları okuyorsunuz, fazla ciddiye Antalya escort olarak almamak sizin için de en güzeli olacaktır elbet.