Konyaaltı Yeni Travesti

Antalya Konyaaltı travesti bulmak için bu sayfada üstte yer alan vip ilanlar bölümüne bakmanız yeterlidir. Bununla birlikte açık söylemek gerekirse, üst kapak ilanlarında rahatça bulabilmeniz için travestinin hangi bölgede yer aldığı da ayrıntılı olarak gözükmektedir.

Bu durumda tek yapmanız gereken kapağında Konyaaltı bölgesi yazan bir Antalya travesti hatunun üstüne tıklamak ve ilanına ulaşmaktır. İlanına bakıp, yasak ve sınırlarını da gördükten sonra kararınızı verip yanına gidebilirsiniz.

Konyaaltı yeni travesti ilanları

Bu şehirde bir çok travesti bulunmaktadır, geneli çarka çıkmak diye tabir edilen yöntemle sizleri mutlu etseler de, ağırlıklı olarak bir kısmı da Konyaaltı yeri evi olan travesti olarak sizleri kendi evinde ağırlamayı tercih ederler. Bir gün okuldan geldiğimde annemi yerde kanlar içeresinde görmüştüm, çok korkmuştum. Anneme hemen buradan gidelim dedim ama annem gelmedi. Belki de istedi ama bedeni izin vermedi, ruhu yeterli kalmadı ve gelemedi. Babamdan çok korkmuştu günde annem işten gelmişti, babamda evdeydi bize çok bağırmıştı, sinirliydi. O değil de bir önceki yazıda bu adamın çalışmadığı yazılıyordu burada bir tezat olmuş, neyse konumuza dönelim. Annem eve geldiğinde anneme bağırmaya başladı kavga ettiler. Biz yine her zaman olduğu gibi sadece kavga ederler diye Antalya escort bayanlar olarak bir şey yapamadık. Babam bizim kolumuzdan tutup odaya kilitledi, buradan çıkmayacaksınız dedi ve vurdu bize. Kardeşimle ağlıyorduk, ve bir silah sesi geldi. Camdan çıkıp bağırmaya başladım, komşular polisleri aradı, sağlık ekipleri de gelmişti. Odadan çıktığımızda annem yerde kanlar içeresinde yatıyordu. Babam da diğer odada kendi canına kıymaya çalıştı ve muhtemelen becerememiştir pezevenk, şov yapmıştır Konyaaltı ibne götveren. Çocukların bu ifadesi yürek burkmuştur, komşuları da silah sesinin den hemen sonra sağlık ekiplerine haber verdi, olay da burada bitti gibi bir durum oldu.