Kepez Travesti Canan

Harika zaman geçirebileceğiniz Antalya Kepez travesti partner listesine ulaşmak için tek yapmanız gereken sayfamızı düzenli olarak takip etmektir. Üst kısımda yer alan vip ilanlar bölümünde sizlere konum olarak en yakın bölgede olan travesti partneri arayabilir ve onlarla iletişime geçerek gerçek zevkleri tadabilirsiniz.

Yangın saat 19.00 sularında Beypazarı mahallesinin 200 nolu binasında teşhisi konulamayan bir elektrik aksamından kaynaklı kaçak sebebiyle her yer duman altı olmuştur. Hasan amca ise çocukları tarafından terkedilmiş, bir başına bırakılmış öyle mahcup etrafa bakmaktadır, bir başına yaşayan gariban bir adamdır aslında gözü de pek yüksekte değildir.

Peki diyeceksiniz ki bu adam garibansa nasıl en üst dairede kalıyor. Hasan amcanın oğlu çok varlıklı Antalya’nın çeşitli bölgelerinde otelleri bulunan hatta ve hatta ünlü iş adamlarıyla birlikte ortaktır. Oğlum çok zenginmiş, neden bizim böyle babamız yok da böyle sitelerle falan uğraş dur takılıyoruz. Babasına yıllar önce bir daire vermiştir, anca dairenin için o kadar kötüdür ki her yeri farelerle böceklerle doludur. Babasının yanına uzunca bir süre gitmemiştir, ama babası çocuğunun okulunda bu yerlere gelmesinde önemli rol oynamıştır. Hatta ve hatta üniversite zamanında araba almak için biriktirdiği parayı oğluna üniversite masraflarını karşılamak için vermiştir. Kepez bölgesinde çok fazla Antalya travesti partner vardır. vefakar babamızın yangında kaldığını öğrenin çocuk oraya gitmiştir. Seneler sonra ilk defa babasını görecekti. Binanın yangınlar içinde kaldığını gören çocuğun gözleri dolmuştu. İçinden dua ederek babasının sağ çıkmasını istiyordu. Uzun uğraşlar sonucunda hasan amca zorda olsa kurtarılmıştır. Oğlunu gören hasan amca şok içindeydi. Çünkü oğlu seneler önce gelmeyi kesmiş bir kere bile aramamıştır. Ve baba oğul duygusal anlar yaşayıp birbirine sarılarak hasret gidermiştir. Bu arada aslında konumuz değil ama bir tane Kuşadası travesti partner düşürmüşüm, dillere destan desek yeridir. Film gibi hatun, hopluyor zıplıyor adamın sikini tam anlamıyla doruklarda ağzına alıp emiyor. Oğlu babasından özür dilemiş onu affetmesini istemiştir. Paranın gücüne kapıldığını , bu zevklerin içinde ailesini unuttuğunu anlamış babasının yanına alacaktır. Ancak gururlu hasan amcamız bunu kabul etmemiştir. Ve uzaktan da olsa artık çocuğu hasan amcaya bakmıştır. İster aktif ister pasif takılsınlar bu memleketin en güzel travestileri her zaman bu sayfada yer alacaklardır, bu hizmeti büyük bir keyifle sizlere yaşatmaktan mutluluk duyuyoruz.