Konyaaltı Travesti Pınar

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Herkese merhabalar ve öncelikle beni tercih eden şanslı beylere selam söylemek istiyorum. ben Antalya Konyaaltı travesti Pınar, Sadece pasif olarak sizleri mutlu edebiliyorum, yani aktif olabilme gibi bir durumum yok, sikim kalkmıyor vesselam, bu durumda lütfen ibneler kendinizi zikecek başka bir travesti bulunuz.

Bu durumda beni yukarıda yazdıklarım sonucu tabii ki aranan kadın ilan ediyor. Benim size naçizane tavsiyem hayatınızda farklılık yaratmak için öncelikle cinselliğinizden başlayın. Cinsel hayatınıza farklılık katarsanız eğer, sevişme, boşalma ve rahatlamanın hayatınıza katmış olursunuz zaten. Çünkü cinsellik tüm hayatın dengesini öyle bir değiştirir ki aklınız şaşar, demedi demeyin.

Konyaaltı pasif travesti çiftinin boşanma aşmasında olduğu idea edilmiştir. Bu konu hakkında birçok şey yazılıp çizildi. Bunun sebebi ise çocuklarının doğum günlerini ayrı ayrı kutlamalarıydı. Konyaaltı kendi evinde görüşme yapan vip travesti geçtiğimiz dönemlerde abisini korona virüs sebebiyle kaybetmiştir. Bunun sonucunda uzun bir süre depresyondan çıkamamıştır. Çocuklarının doğum gününü ise abisinin çocukları ve eşiyle birlikte kutlayan, bu arkadaşımız eşinin hazırladığı doğum günü partisine katılmayınca, parti çıkışı gazetecilerin sorularına mahsur kalmışlardır. İlk önce ne oluyor lan demişler, cevap bulamayınca da nerede sorusu sorulmaya başlanmıştır.

Comments