Antalya Travesti Selin

0543 501 0707

Report problem
Processing your request, Please wait....

Merhaba beyler ben Antalya travesti Selin. Fotoğraflarımdan da göreceğiniz üzere hem güzel hem çekici üstelik seks konusunda çok istekli bir hatunum. Bu konularda çok iddialıyım ve Antalya’ da benden daha güzel ve alımlı bir travesti ile daha önce görüşmediğinize eminim.

Hem yüz güzelliği, hem vücut güzelliği ile diğer travesti partnerlerden kolaylıkla ayırt edebileceğiniz, özellikle ön sevişmesine ve saksosuna bayılacağınız, müptelası olacağınız bir hatunum. Yatakta çok istekli ve arzulu bir travestiyim ve benden çok memnun kalacağınıza eminim.

Burada gördüğünüz fotoğraflarım bire bir ban ait olup amatör çekim olarak çekildiler. Benim yanıma tadıma bakmak için geldiğinizde bu fotoğraflarda gördüğünüz travestiye sahip olacağınıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz size ap olarak da seks hizmeti sunarak arzuladığınız zevkleri yaşamanızı sağlayabilirim.

Antalya Merkez’ de Yüzüncü Yıl Bulvarı ve Mark Antalya mevkiine yakın, adres olarak çok rahat bulabileceğiniz, giriş çıkışı rahat kendi yerimde sizleri ağırlıyorum. Evim hem konforlu, temiz ve derli topludur.

Detaylı bilgi ve randevu için beni çekinmeden istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Telefon Numaram: 0543 501 0707

Comments